Antalya Mini Vinç Kiralama

Mini Vinç Nedir | Antalya Vinç Kiralama

Mini Vinç Nedir?

Antalya Mini Vinç Kiralama

Antalya Mini Vinç Kiralama

Mini vinç, sabit alanlara monte edilebilen ve hareket ederken küçük tonajlarda yük kaldırıp indirebilen vinç gruplarının tümüne verilen addır. Çelik malzemeden imal edilen vinçler bu sebepten dolayı oldukça sağlamdır. Bazı mini vinçler, rayların bulunduğu düzlemde ileri-geri ve yukarı-aşağı olmak üzere 4 yönde hareket edebilirler.

Mini vinçlerin özellikleri

 • Kolayca montajı yapılabilir.
 • Bakımı da oldukça basittir.
 • Raylı yapıda olan modellerinde, manyetik ve diskli frenler sayesinde hareket esnasındaki vincin yumuşak şekilde durma kabiliyeti vardır.
 • Emniyetli kaldırma ve taşıma sağlanır.
 • Mini vinçler sessiz çalışır, gürültü yapmaz.
 • Küçük hacimli işlerde uzun ömürlü dür
 • Mini vinçlerin birçoğu Avrupa Birliği standartlarına uygun üretilen kaldırma makineleri arasında olup vinç kısımları, vince askılı kumanda ile kontrol edilir.
 • Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen türleri de mevcuttur.

Vinçlerin türüne göre kaldırma kapasiteleri değişkenlik gösterir. Elektrik motoruyla çalışıan Mini vinçler, nemli ve yağışlı ortamlarının yanı sıra kimyasal ortamlarda da çalışabilir. Ayrıca yüksek sıcaklıkta ve -40 dereceye kadar soğuk ortamda da görevini yerine getirebilir.

Mini vinç çeşitleri nelerdir?

3 çeşit mini vinç vardır:

 • Sabit mini vinçler:Yük taşıma kapasitesi 500 kilogram ile 1500 kilogram arasındadır. Bir mini vinç 4,5 metreden 120 metre yüksekliğe kadar kaldırabilir.
 • Halatlı mini vinç:Yük taşıma kapasitesi 500 kilogram ile 5.000 kilogram arasındadır. 4,5 metreden 60 metre yüksekliğe kadar çıkabilirler.
 • Raylı mini vinç:Yük taşıma kapasitesi 1.000 kilogram ile 20.000 kilogram arasındadır. 4,5 metreden 60 metre yüksekliğe kadar çıkabilirler.

Ayrıca alt kısımdan sabitlenmiş, bina çatısına kurulabilen mini vinç çeşitlerinde daha çok yükseklik sağlanabilir.

Mini vinçler nerelerde kullanılır?

Antalya Mini Vinç Kiralama ; Raylı mini vinç sistemleri büyük tonajlar da kaldırabildiğinden genellikle ağır sanayi bazında çalışan fabrikalarda ve bunların depolarında tercih ediliyor. Tabi fabrikaların yanında döküm ocakları, maden ocakları, kazı çalışmaları, tersaneler, limanlar, silolar, antrepolar, tır tamirhaneleri de mini vinç kullanılan alanların başında geliyor.

Antalya Mini Vinç Kiralama
Mini Vinç Foto Galerimiz

Antalya Vinç Kiralama

Antalya Vinç Kiralama
Antalya Vinç Kiralama

Antalya’da hizmet veren Antalya Vinç Kiralama, ihtiyaç duyduğunuz vinçleri günlük, haftalık, aylık gibi farklı seçenekler ile kiralamaktadır.

Antalya Forklift Kiralama

Forklift Kiralama
Forklift Kiralama

Antalya vinç kiralama, Forklift Kiralama çalışmalarında geniş bir alana yayılan hizmet ağı oluşturmuş durumdadır. Özellikle yükleme ve boşaltma işlemlerinde öncelikli ilkemiz emniyet olmaktadır

Antalya Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli Vinç Kiralama
Sepetli Vinç Kiralama

Antalya Sepetli Vinç kiralama hizmeti : Doğru adresten doğru vinç çeşidinin kiralanması ile işlerin en hızlı şekilde ve de oldukça güvenlikli şekilde yapılması mümkün olmaktadır.